| Denii_1157 a întrebat:

Cand va plictisiti ce faceti in afara de a sta la calculator, televisor, si asa?

Răspuns Câştigător
| AG a răspuns:

Ies la o plimbare unde mai fac si poze prin natura, sau stau si citescbig grin

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ma joc la ps3 cu amicul meu cand mai vine pe la mine sau mergem cu masina lui sa dam o tura pe afara.

| Artemisia a răspuns:

Cand ma plictisesc ies afara.
Dau o tura cu bicicleta.
Apoi dupa,le sun pe vecinele mele sa vina la mine sau eu la ele.
Ne jucam carti,jucam tenis sau alte jocuri(gasim noi ce).
Apoi daca nici vecinele nu sunt disponibile ma pun si desenez.
Am o imagine sau o revista dupa care sa ma inspir.
Daca nici asa nu merge, ma duc si citesc.
Daca cu cititul nu merge, ma duc si curat pri camera mea in timp ce ascult muzica.
Sunt multe lucruri amuzante de facut.

| FoarteLetargic a răspuns:

Plec afara si joc fotbalwinking

| Aliutza a răspuns:

Citesc, ies afara sau dorm.

| katy a răspuns:

Aerobica,jogging sau vb cu iubitul la tel

| DroopyDroop a răspuns:

Plec afara cu skateboardul! FUNDA plz!

| Cr7adi a răspuns:

Ma masturbez incarca ii relaxant

| Denii_1157 explică:

Multumesc de raspunsuribatting eyelashes toate sunt folositoare:* daca aveti nevoie de niste raspunsuri spuneti var rog :*

| Angel_1073 a răspuns:

Ies afara sau asc muzicaabatting eyelashes