| AlexHD_5315 a întrebat:

Cane eram mai mic ( acu 3-4 ) ani erau la magazine de vanzare ``lasere`` care luminau noaptea si costau cam 6lei. ( la 100-200 metrii, era doar un punct rosu). Nu gasesc nicaieri de vanzare. Imi puteti da niste siteuri care vand asa ceva!

6 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Mai gasesti p la magazinele chinezesti

| Plague a răspuns:

Hm...cauta la librarii. Trebuie sa fie; eu stau intr-un oras mic, si se gasesc lasere in librarii. In schimb dinti de vampir nu mai gasesc nicaieri laughing

| TheDevilOne a răspuns:

Incearca pe ebaywinking

| Vali_3837 a răspuns:

Pai, gasesti si in piata daca cauti, in orice piata, doar cauta big grin

| Koss a răspuns:

Okazzii

| MisterAnswer a răspuns:

Europa fratele meu iei ca 10 lei 5 happy.