| Burzea a întrebat:

Care a fost cea mai tare farsa pe care ati facut-o in 2010

3 răspunsuri:
| Iustiina a răspuns:

I-am pus la profa de biologie (i zicem buha) o perinita din aia care face ca si cand dai gaze si s-a pus pe aia...laughing si cannd s-a asezat a zis : va rog scuzatima copii dar nu a fost intentionatlaughing (da aia era ascunsa in perinita de pe scaunul pe care sta profesoriilaughing funda?

| theLOVEsc a răspuns:

Am sunat pe bunica colegului meu ca are o factura de 1200 de lei la telefonul fix rolling on the floor era sa fac stop cardiac cica

| baby_4423 a răspuns:

Iam pus la o profa in perna de la scaun sau cum sse numeste i-am pus vreo 20 de bolduri si cand s-a pus pe scaaun sa trantit tare si dupa aia a zzis ''vai mi-am stricat pantaloni''