| TeNNNeSy a întrebat:

Care a fost cea mai tare intamplare petrecuta langa un prieten?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca eram in clasa a treia sau a patra cand s-a intamplat. Prietena mea avea in bloc o baba care nu suporta copiii si mereu cand mergeam s-o chem afara ma gonea din bloc. Ne saturaseram de ea...si intr-o zi i-am turnat suc pe usa, apoi am sunat la sonerie si am luat-o la fuga, dar de impiedicata ce sunt, am cazut pe scari. Baba ne-a prins pe amandoua si ne-a facut o mica baie cu apa rece ca gheata.
Nu e cine stie ce, dar mereu cand imi amintesc imi vine sa rad.