| Alexa_1033 a întrebat:

Care a fost cel mai frumos moment petrecut din viata voastra, pana azi?

Răspuns Câştigător
| sergiu25bc a răspuns:

Pina azi cred ac au fost doar momente frumoase cat timp a trait mama mea. Din pacate a murit in decembrie2007 la 45 ani, eu aveam doar 24 ani, de atunci nu cred ca am mai avut momente friumoase, parintii erau divortati, cu tatal nu prea vb, suntem 1 fel de cainele si pisica, de se intalnesc mereu se cearta, singura fiinta a mai ramas fratele meu.Si pozele cu mama mea, si unele filmari tot cu mama mea.Stand 5 ani de zile cu ea 24 din 24 ore, aceiasi camera paturi diferite, in mometul mortii ei, am simtit ca nu mai am dc sa traiesc, dar m-a incurajat fratele si ma trecut peste. Tatal fiind atit de orgolios, nu a avut curaj sa imi spuna condoleante, sa vb cu mine, sa ma incurajeze.Chiar de sunt in romania, fratele in strainatate cu tatal la 1 loc, cu tatal cand vb in 5 minute cred ca mai multi ne contrazicem, doar fratele ma intelege.Cand este ziua mea in iulaie imi cumpar 1 tort, si multi zic ca poates ciudat dar pun in farfurie si o mica portie pentru mama mea, si o minic tot eu.Au zis ca am ramas f marcat de moartea mamei, am fost si la pshilolog, acolo intr-adevar a zis ca am ramas marcat, am facut multe sedinte, dar a zis ca in inima mea tot sufar, icerc sa merg mai departe, asta doar pentru fratele meu.Doar el a mai ramas, cu tatal ca si cum nu il am, din pacate asta e viata. Sper ca mama mea de sus sa ma ajute, sa imi dea forta sa pot merge mai departe, din pacate au ramas doar cateva poze cu ea si cateva filmari atit, dar in inima mea ea este mereu vie. Sper sa nu fi scris prea mult. o zi buna Andrru.

11 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Au fost mai multe, dar am fost foarte fericita si emotionata cand am devenit matusicahappy!

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cununia mea religioasa.

eileen
| eileen a răspuns:

Cand am imbratisat-o pe sora mea in aeroport, dupa 17 ani in care nu ne-am vazut...

| Leea1234 a răspuns:

Sa stii ca, chiar m-am gandit intr-o zi la asta si m-am intrebat singura care ar fi cel mai frumos moment si am gasit 2 momente care cantaresc cam la fel in balanta 1-cand a miscat pentru prima data in burta baietelul meu (a fost ceva nemaipomenit) iar al 2-lea cand l-am tinut prima data in brate! ma uitam la el si nu imi venea sa cred ca e al meu, ca e facut de mine e ceva unic!

| selef a răspuns:

Cand am scapat de condamnarea la moarte.

| Dl.Inginer a răspuns:

Cel mai important moment al meu pot spune ca a fost atunci cand am devenit oficial dupa terminarea facultatii inginer proiectant. a fost un vis inca din adolescenta, intotdeauna mi-a placut sa creez si sa planific lucruri, obiecte, am o inclinatie aparte pentru domeniul acesta, si cred ca urmatorul moment care il va depasi pe acesta ca si incarcatura emotionala va fi momentul in care ma voi casatori cu fata pe care Dumnezeu mi-a pregatit-o pe care o astept si pe care o voi iubi toata viata

| dyanna a răspuns:

Pai, au fost mai multe: primul sarut, prima vacanta cu prietenii la mare, plimbarea pe vaporas in herastrau cu prietenii (unde m-am distrat de minune), atunci cand am primit cadou un catelus, si un alt moment frumos, pe care il petrec zilnic, este atunci cand ma saluta baiatul de care imi place...big grinwinking...mai sunt multe, dar sunt foarte obosita acum, o sa mai revin cu completariwinking

| davvid a răspuns:

Robert, sa ne chemi la nuntatongue

| marria a răspuns:

Nu stiu daca exista un cel mai frumos moment.pentru mine zilele petrecute acasa, langa ai mei sunt deosebite pentru ca sunt din ce in ce mai rarestraight face

| 31ea a răspuns:

Cand am nascut pe cele doua fete

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Absolvirea facultății.
Pa, pa.