| Belly a întrebat:

Care are cont pe facebook? dati-mi si mie numele ca vreau prieteni...:* apropo numele meu e Satena Larysa ...pah

3 răspunsuri:
| Owakey a răspuns:

Bună!

Mai bine bagă-ţi doar prietenii pe care chiar îi cunoşti, poate mai dai draq de pedofililaughing.

Baftă!

| vioreld a răspuns:

Viziuni din viata

| emmaemmanuella a răspuns:

Ce sens are sa ai in lista o gramada de persoane despre care nu sti nimic, cu care nu ai nici o legatura, dar daca vrei eu iti dau facebook-ul meu http://www.facebook.com/profile.php?id=100000530480660&sk=info.