| Kristu23 a întrebat:

Care ati experimentat un transfer liceal dintr-un liceu in altu, cum v-ati adaptat, cum ati crezut ca va fi si cum a fost?

Răspuns Câştigător
| dyonline88 a răspuns:

Daca asta iti doresti va fi foarte bine.in gnr cand faci ceva ce iti doresti nu are cum sa iti displaca.depinde de tine,ce fel de pers esti,sociabila, timida, etc.si daca ai ceva cunostinte in clasa sau liceul in care urmeaza sa mergi. daca esti prietenos si sociabil sigur te vei integra repede.bafta

1 răspuns:
| yvren a răspuns:

Eu m-am adaptat fooarte repede.acum depinde si de tine ...cat de comunicativa esti, cat esti dispusa sa suporti.pentru ca unii s-ar putea sa te intampine nu foarte bine.