| lili2006 a întrebat:

Care aveti grilele de la licenta 2010/2011 Spiru Haret? dau funditaȘ))

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Acum imi dau seama ca au dreptate astia care nu angajeaza absolventi de la Spiru Haret.
Spiru Haret asta e o Universitate, care are mai multe facultati. Vrei grilele de la TOATE facultatile? Sau iti inchipui ca aici dam in bobi sa ghicim ce facultate ai "absolvit" tu?

| lili2006 explică:

Am term o facultate la timpul meu, dar datorita tarii unde traim, tb sa mai faci vreo 3 ca sa ti pastrezi locul de munca, cat despre faptul ca vreau rasp la toate... ma refeream la un site unde sa le caut eu.noroc ca mai sunt persoane care inteleg fara sa le dai mura in gura, si merita fundita