| Adina_3547 a întrebat:

Care aveti id lui Ana Maria Savu din Burlacul dar sincer nu id-uri false dau fundita va multumesc anticipat!

1 răspuns:
| PrincessConsuela a răspuns:

Ca persoana publica (mai nou toate pitipoancele devin persoane publice) nu isi da ID-ul pentru ca daca l-ar face public nu ar mai putea sa intre pe mess. Ar outea fi cautata de persoane care ii vor raul si care nu o plau, sau de fani disperati care s-au indragostit de ea. In concluzie, nu ar mai fi in siguranta.