| ChinaTown a întrebat:

Care categorie de intrebari TPU.ro ti se pare cea mai accesata?

Răspuns Câştigător
| Agradável a răspuns:

Dragoste si sex laughing ca pe acolo sunt numai "barbati" de 13 ani care intreaba daca au facut sex oral cu o fata o pot lasa gravida laughing

8 răspunsuri:
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Din cate poti observa si tu, in categoria "Adolescenti" se inregistreaza cele mai multe intrebari.

| Agradável a răspuns:

Si pe urma cred ca urmeaza conversatii happy

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Adolescenti e cea mai accesata. Hey, chiar acolo raspund eu cel mai mult.

| xLikeTpu a răspuns:

Bună!
Timp liber...

| Alexandraaaaa2696 a răspuns:

Buna.Pai cea mai accesata categorie este "adolescenti"=>101757 intrebari (1217 noi) iar apoi "conversatii" =>62502 intrebari (499 noi) iar apoi "dragoste si sex"=>41909 intrebari.(358 noi). Sper ca te-am lamurit.happy. Pa-pa:*.

| Mariaa20 a răspuns:

Adolescenti.
astept funda/

| SimoooSven a răspuns:

Adolescenti!
funda?batting eyelashes

| Patrisweet a răspuns:

Dupa parerea mea, Adolescenti ii cea mai accesata! Anul nou fericit!