| gio a întrebat:

Care credeti ca e cea mai buna melodie a anului2010?

11 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Lady Gaga-bad romance.Am analizat multe melodii si am ajuns la concluzia asta.

| Razvan a răspuns:

Deepcentral-In lovelove struck

| Pho3nix a răspuns:

Abia a trecut o luna din an si tu vrei sa aflii care e cea mai buna melodie?

| User a răspuns:

Camuflaj ft. Yolo - Romania. e de dinainte de Craciun, parcathinking, da noh, se poate spune 2010 laughing si ar mai fi Fly Project - Mandala.

| cretzufinish a răspuns:

Suntem la inceputul anului si melodii noi nu prea sunt. Eu cred ca tot Gutza e in topuri rolling on the floor

| hiphopbeatz a răspuns:

De abia ce a inceput anul, gata melodia?

bitza-numele tau.

pace!

Răspuns utilizator avertizat
| I.Love.Football a răspuns:

O melodie care inca nu a fost lansata. big grin

| emy_8408 a răspuns:

David guetta ft madona revolver, connect-r-murder, deppcentral-in love, bitza-numele tau, bob sinclar ft shabba ranks-love you no more, deespide deejays-feels so good, inna ft play and win-2nite, alex-friday night, fly project-mandala.smiley ft cheloo-plec pe marte, timbaland ft katy perry-if we ever meet again, timbaland ft soshy-morning after dark.

| cristiano_6675 a răspuns:

In decembrie 2010, iti voi spune, acum abia o inceput anul, draga!