| anonim_4396 a întrebat:

Care credeti ca e cel mai enervant lucru din lume?

Răspuns Câştigător
| LenoreVoldaren a răspuns:

Deci eu nu suport URĂSC ca cineva să-mi ia telefonul de pe masă fără să mă anunțe, sau dacă mă ''ciocnesc'' de cineva din greșeală și-mi cer scuze persoana respectivă se dă ''vătămată'' și mă înjură ca prostul, detest reclamele de pe unele site-uri, mor de nervi când viteza de internet este slabă sau wi-fi slab, nu suport persoanele care se supără imediat ce le spui ''nu'', detest fițoșii care au de comentat ceva la fiecare persoană în parte, urăsc când părinții spun lucruri și lucruri despre mine colegilor, nu-mi place să aștept, urăsc agramații, nu suport geloșii mai ales pe cei care nici nu recunosc că sunt geloși, nu-mi place când părinții vor să-mi facă cunoștință cu nu știu ce copil al prietenilor lor
Cam urăsc multe chestii. smug

15 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Incalcarea regulilor.

| DenisIonut01 a răspuns:

Sincer nesimtirea, lipsa de respect.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Prostia

| LTAA a răspuns:

Intrebarile fara sens de pe TPU, formulate execrabil, cu sute de greseli gramaticale - ale caror autori au IQ-ul extrem de scazut -, pe care nici sa le ghicim, nu putem.

| Sociopat a răspuns:

Oamenii

| Happyjump a răspuns:

Basinile

| AnnaaaMaria a răspuns:

Pupincuriştiilaughing în afară de asta, pe mine mă enervează la culme să îşi bage cineva nasul în lucrurile mele (telefon, dulap etc), să stea cineva lângă mine care nu ştie să îşi țină gura închisă când mănâncă, mucoşii de vârsta mea(16-17 ani) care se cred mai presus față de ceilalți doar pentru că părinții lor au mulți bani, persoanele care înjură când nu mai au argumente, persoanele care vorbesc nefondat, persoanele care uită de unde au plecat şi persoanele care văd paiul din ochii altuia, dar nu-şi văd bârna din proprii ochi. Mai sunt lucruri care mă enervează, dar astea sunt cele mai enervante laughing

| Kamiichu a răspuns:

Asteptarea, mancatul cu gura deschisa, zgariatul pe tabla cu creta, reclamele de pe youtube, atunci cand iti vine sa injuri si nu poti pentru ca esti de fata cu parintii, oamenii mai batrani...

| RandomQuestionsAndAnswers a răspuns:

Sa te refuze cineva cu o fata gen "Nu happy" plus zambet de ratardat.Aaa si bataia de joc fara motiv sau amenintarile care duc la bataie, tot fara motiv

| bogdancatalin357 a răspuns:

Femeile.

| Sacky a răspuns:

Reclamele porno de pe unele site-uri. Am intrat pe un site unde am vrut sa vad un film impreuna cu parintii mei si apoi mi-a aratat o reclama despre " cum sa-ti maresti penisul, repede si eficient". Trist sad

| CutaPall a răspuns:

Obsedatii de pe Facebook sau YouTube care te ataca doar pentru simplul fapt ca nu crezi ca Naruto l-ar putea invinge pe Goku..serios

| Diana_Draguta_1998 a răspuns:

Cand oamenii te judeca fara sa te cunoasca