| wildfox2 a întrebat:

Care din voi abia asteapta prima ninsoare si cam cand credeti ca o sa ninga anul asta? ma uit in fiecare zi pe google la meteo si mereu e soare cu nori si catepdata mai si plouahee hee da anul trecut de 1 decembrie a nins daca va mai aduceti aminte love struck si inca s-a si asezat. love struck

Răspuns Câştigător
| GlontulAreMereuDreptate a răspuns:

Abia asteeeeept love struck pur si simplu primul lucru care il fac cand ma trezesc e sa ma uit pe geam si nimic waiting oricum presimt ca vai fi p zi speciala smug bate palma laughing

5 răspunsuri:
| YTBDrawingBase a răspuns:

Timpu le face pe toatetongue o sa ninga love struck sati fara grijihappy esti k o vulte salbaticalaughing jussjoking

| betsy a răspuns:

Eu de obicei de pe 1 septembrie astept sa ninga si de pe 1 martie sa merg la mare happy

| IGM a răspuns:

Cred ca in curand vom avea parte de prima ninsoare. Poate 15 sau pe 20 eu asa presimt.

| Letitsnow a răspuns:

Pur si simplu sentimentul de prima zapada e unic.Tot timpul ma uit sa vad daca ninge dar daca esti din Ploiesti, marti 06 decembrie-miercuri 07 decembrie vei avea parte de prima zapada.
Scuze, dar eu am auzit la TV ca va ninge prin ianuarie-februarie.Dar bazeaza-te pe mine caci eu am incredere in mine

| xlmpq a răspuns:

A cam nins destul iarna asta laughing