| cr1571n3l a întrebat:

Care e adevaratul castigator dintre Ichigo Vs Ulquiorra din Bleach? cine a murit? Ichigo sau Ulquiorra cifer?

Răspuns Câştigător
| Dash a răspuns:

Ulquiorra a murit! Cand Ichigo s-a transformat complet in demon.

| Arikirinmotoka a răspuns (pentru Dash):

Nu e demon, ci Hollow(Vasto Lorde)

3 răspunsuri:
| KinokoஐKee a răspuns:

Ichigo s-a transformat complet in Hollow si nu a mai fost constient si l-a ranit foarte au si asta l-a dus la moarte, dar inainte sa moara Ichigo s-a trezit si i-a spus ca se va lupta cu el dar sa fie in aceleasi conditii la si el, dar Ulquiorra a murit mai repede.

| ShadowVero13 a răspuns:

Ei bine, Ichigo a castigat, deoarece, dupa ce a fost doborat de Ulquiorra, Inoue l-a strigat, si el a putut auzi pana in adâncul sufletului, transformandu-se in Hollow(Vasto Lorde). Dupa ce Ulquiorra i-a rupt unul dintre coarne, acesta din urma i-a rupt bratul. La sfarsit Ichigo iese din forma de Vasto Lorde, iar Ulquiorra moare.