| anonim_4396 a întrebat:

Care e cea mai tare trupa a tuturor timpurilor?

Răspuns Câştigător
| laura_tompa a răspuns:

The Beatles – sunt cei mai tari, cei mai influenti, cei mai cunoscuti. Absolut nimeni nu indrazneste sa le conteste valoarea!

13 răspunsuri:
assiris
| assiris a răspuns:

Beatles

| kh1ss a răspuns:

metallica

| baba a răspuns:

Pink Floyd

| iordan7 a răspuns:

Criticii spun ca Led Zeppelin ar fi cea mai tare trupa, dar eu cred ca Pink Floyd are cea mai complexa muzica. Beatles sunt doar inovatori, niciun album al lor nu se ridica la nivelul unor albume ca Dark Side Of The Moon sau The Wall (ale lui Pink Floyd).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iron Maiden \m/

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

AC/DC

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pink Floyd

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

daca scrii pe google.ro iese metalhead happy

| stairwaytoarina a răspuns:

Subscriu. Pink Floyd.
A fost cineva la Spirit of Pink Floyd?

| ovidiu_georgescu a răspuns:

Top 5-ul meu e asta – Bob Dylan, Led Zeppelin, David Bowie, U2 si Madonna. Stiu ca am inclus si artisti individuali, nu numai trupe, dar banuiesc ca la asta te refereai. I-am enumerat aleatoriu, oricare dintre astia poate fi considerat genial!

| mircea_grozea a răspuns:

Aphex Twin, Fatboy Slim si Thievery Corporation... Poate si Sigur Ros...

| doru_panaitescu a răspuns:

Oscilez intre The Cure si Joy Division...

| mariana_csaba a răspuns:

Ce zici de Queen? Ce zici de Sex Pistols sau Ramones, sau Buzzcocks? Ce zici de Placebo sau Queens of the Stone Age? Greu de ales...