| Muffins a întrebat:

Care e cel mai ciudat vis al vostru?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am visat ca m-am aruncat de la geamul dormitorului(locuiesc la etajul 4 si sub camera mea se inalta cam pana la etajul 2 un visin)si ca visinul mi-a atenuat caderea si am ajuns pe pamant.Ramasesem in viata si cu ochii semideschisi am privit cerul... dar la scurt timp dupa aceea am murit. Dupa care m-am trezit.

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Sunt într'un anumit loc(visul mi se repeta în fiecare seară când eram mai mică) şi toate bune şi frumoase, o zi obişnuită până când rămân singură, totul se întunecă, eu îmi dau seama că ceilalţi au plecat şi încep să alerg. În timp ce alerg îmi trece un vănt călduţ pe lângă ureche şi apoi începe să mă tragă. Încerc să mă agăţ de orice prind dar până la urmă nu rezist şi... mă trezesc.Niciodată n'am reuşit mai mult de atât.Niciodată n'am ştiut ce e acel vânt din vis. Ştiu doar că era absolut oribil să ştiu în fiecare seară că voi avea din nou acest vis