| Emilian_sto a întrebat:

Care e cel mai tare chitarist al tuturor timpurilor?

Răspuns Câştigător
| scriptulul a răspuns:

Stefan Banica Jr rullz (by Ioana)

12 răspunsuri:
| AnaisC a răspuns:

Jimi Hendrix...cine nu stie asta?:|
Pace!
www.WarAndRiot.blogspot.com

| serban a răspuns:

Si Hendrix. Sensibil egal cu Stefan Banica Jr :-)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Top realizat de revista Rolling Stone : http://www.rollingstone.com/news/coverstory/5937559/page/1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie, personal, imi plac Nick Zinner si Nick Oliveri (asta canta la chitara electrica, acustica si bas!)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Freddie King este primul chitarist electric al blues - ului.
Ascultati-l si apoi veti constata ce banca de date a fost pentru multi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care e cel mai tare chitarist al tuturor timpurilor

| Neacsu_Andrei_1984 a răspuns:

Dave Mustaine si Dimebag Darell

| didona a răspuns:

Eric Clapton.

| laurie a răspuns:

Santana

| dimitri a răspuns:

Depinde, Buddy Guy, Hendrix, BB King, Freddie King, Stevie Ray Vaughan

| Mari_4030 a răspuns:

Cam in toate topurile figureaza Jimmy Page, Jimmi Hendrix, Duane Allman si Eric Clapton...