| aLdu a întrebat:

Care e culoarea ta preferata:]]? Cea mai frumm are fundalaughing)).

Răspuns Câştigător
| AvalohAlyn a răspuns:

Culoarea mea preferata de mic este verde.Verdele reprezinta pace, speranta, viata.

23 răspunsuri:
| DoRu a răspuns:

Negru

| ZeroIdeiDăNume a răspuns:

Moov love struck

=p~

| ALice_4674 a răspuns:

Mov

| мяaρѕмσкє a răspuns:

Albastru Royalwinking

| Bya132 a răspuns:

Visiniu, roz, Orange, negru:d

| Tudor1212 a răspuns:

Negrulove strucklove strucklove struck

| Ana a răspuns:

Roz, mov si galben

| Diiiia a răspuns:

Rosu negru si roz

Răspuns utilizator avertizat
| aLdu explică:

SCz.rectific.cel mai frum raspuns.@GanduriNegre imi place roozzzz.negru.si alb.:d. app intrebarea a fost pusa din lipsa de ocupatie.

| ♥•ßyencuţa•♥ a răspuns:

Nu are rost intrebarea. Adica „cea mai frumoasa funda"? Poate eu zic verde si mie mi se pare foarte frumoasa, iar tie nu. Deci,...

| ZambescSiGata a răspuns:

Culoarea mea preferata este albastru:Xmi se pare cea mai geniala, superba, extraordinara culoaree:X:!laughing

| SteauaROsie a răspuns:

Verde deschis
si portocaliubig grin

| Bogdan_8059 a răspuns:

Câcăniu în dungi...

| noooname a răspuns:

Imi place culoarea ''mov''!

| 7 a răspuns:

Pai roz pentru ca vad viata in roz de cele mai multe ori, dar si albastru, semnifica cerul. iar mie imi place sa privesc cerullaughing

| Laptuca a răspuns:

Verde-ca-laptuca.winking

| cristinutz a răspuns:

Roz bombon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Griiiii laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NEGRU cine vrea sa vb id meu:demytrafikantudegume93

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Verdele. Reprezinta cele mai bune lucruri din lume: banii si iarba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îmi plac non-culorile.

Alb şi negru.

http://mindsoulthought.files.wordpress.com/2010/05/alb_negru.jpg

| Andreea_8315 a răspuns:

Negruu=p~
Portocaliu =]].