| thisissolawl a întrebat:

Care e diferenta dintre un sarut si un mozol? Credeam ca e acelasi lucru.

Răspuns Câştigător
| RomulusMilea a răspuns:

Sărutul este ceva făcut cu delicateţe, pentru a simţi dulceaţa buzelor, pentru a te bucura de fineţea şi mirosul buzelor.

Mozolul este un cuvânt urât, folosit de persoane de joasă speţă, şi se referă la un sărut aproape violent, repetat de multe ori, nu nesaţ, aproape necontrolat, cu amestecarea salivelor, de cele mai multe ori fetele nu preferă această variantă.

Sper să te fi ajutat.

3 răspunsuri:
| vivigreen a răspuns:

Pai sarutul e ceva mai scurtin care nu se implica limba si ''mozolul'' e cand se implica putitel si limba si devinde sarutul frantuzescwinking funda?

| Bbyah a răspuns:

Mozolul e ala in care esti balit pe toata fata. laughing

| rezzurect a răspuns:

Nu prea este diferenta doar ca la mozol folosesti si limba, se numeste sarut frantuzesc, mai erotic intr-un fel sau altul