| dublud a întrebat:

Care e faza cu acei fluturi pe barn buddy?
FUNDA

Răspuns Câştigător
| Zuziiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

S-a schimbat foarte putin ceva la joc...momentan apar acei fluturi cand sunt gata plantele cultivate kiss

4 răspunsuri:
| Bybanu a răspuns:

Nu stiu, am observat si eu, cred ca sunt pusi decorativ

| R9kitty a răspuns:

Pai atunci cand ai o planta de la care nu a furat nimeni si nu e pe cale de uscare, iti apareau niste stelute. Acum sunt fluturii. Au facit si eii o modificare de design. happy Have a nice dayhappy

| Biiiiiia a răspuns:

Nu stiu de ce.

| Yryna14 a răspuns:

Pai, cred ca au upgrade`at jocul...si cand ti se usuca plantele e altfel acumhappye mai frumos asa:Xtongue