| Vögeln a întrebat:

Care e faza cu "cine raspunde primul are funda si vot" de ce nu se poate raspunde? e blocat ceva? sau ce e? fundita

3 răspunsuri:
| ĐoarUnPunctuleţ a răspuns:

Păi,nu.
Unii pun 'fundă şi vot la primul care răsp.' doar ca să răsp toţi obsedaţii de fundiţe cât mai repede.
Dar ai voie să răsp. la ce vrei tu când vrei tu.
big grin

| RaLuX_5234 a răspuns:

Unii folosesc metoda asta pentru ca poate au nevoie de raspuns urgent.Asa ii determina pe ceilalti utilizatori sa raspunda mai repede, in speranta ca vor primi funda.

| didiDia a răspuns:

Eu nu pricep de ce-s unii asa ahtiati dupa funde incat imediat dupa au terminat de scris raspunsul, scriu,, Funda?'' sau,, Imi dai funda?". Culmea e ca au pretentia la asa ceva si oameni care au dat niste raspunsuri total aiurea si nefolositoare.