| anonim_4396 a întrebat:

Care e la nivel 6 pe ladypopular, cine imi poate spune ce scopuri sunt? funda si vothappy

Răspuns Câştigător
| pissy_3104 a răspuns:

Nivel 6
-Trebuia sa ai greutate 60kg
-Joaca simon says
-Schimba-ti coafura cum vrei
-Cauta un iubit nou
OBIECTIVE LEVEL 1-47

Mesajde gandacica » Mar Iun 29, 2010 6:42 pm
Va informez ca intre timp unele obiective au fost schimbate.
Ne cerem scuze pentru neplacerile cauzate.
In orice caz aceste obiective sunt postate doar cu scopul de a avea o idee despre ceea ce urmeaza, daca la un anumit nivel scopul a fost inlocuit astept un mesaj privat pentru a updata, eu nu am de unde sti ce s-a schimbat, scopurile sunt cele pe care le-am avut eu.

Nivel 0
-Cumpara ceva de la mall
-Inchiriaza un apartament
-Schimba parul ca in imaginea alaturata Imagine pe negru.

Nivel 1
-Fa-ti un iubit
-Cumpara 3 lucruri de la mall
-Schimba parul ca in imaginea alaturataImagineculoarea roz.
-Incepe cursul de brutar.

Nivel 2
-Schimba parul ca in imaginea alaturataImagineculoarea albastra.
-Cumpara ceva de la mall.
-Incepe curs nou.

Nivel 3
-Cumpara un card pentru fitness
-Cumpara o podea si un tapet pentru casa ta.
-Joaca si castiga "Concentrare"
-Obtine 75 IQ

Nivel 4(
-Salveaza 10 echipamente la garderoba.(Acestea se vor salva doar daca pui nume diferit la 10tinute sau aceeasi tinuta)
-Inchiriaza un apartament mai mare
-Trebuie sa ai cel putin 10 haine in garderoba.

Nivel 5 desparte-te de iubit (trebuie sa fi singura nu lua unul nou)
-Castiga cel putin 30 de dueluri de moda sau luptele doamnei(DOAR ACESTEA SE PUN PROVOCI FETELE IN JOC)
-Inscrie 4000 de puncte
-Imaginecumpara fusta din imagine orice Culoare merge cea cu floare e 599$

Nivel 6
-Trebuia sa ai greutate 60kg
-Joaca simon says
-Schimba-ti coafura cum vrei
-Cauta un iubit nou

Nivel 7
-Termina cursul de stilist
-Elimina bronzul nu te face mai alba apasa elimina bronz la salon si va fi completat obiectivul
-Joaca master mind sa termini pana la incercarea a-7a pentru a fi completat
-Castiga 50 de dueluri de moda sau luptele doamnei(PROVOACA FETELE PESTE LEVEL 5 CELE MAI MICI NU POTI)

Nivel 8
-Obtine 500$(trebuie sa ii ai in cont cand treci nivelul)
-IQ 90
-Lifting facial schimba buzele sau ochii(9. 000$OPERATIA)
-Este necesar sa ai 70 -71 de kg pentru servici

Nivel 9
-Desparte-te de iubitbronz tropical scena 6
-Atinge greutatea ideala de 57 kg poti sa fi si aproape de 57 adica 57. 8 de exemplu
-Mergi la terapeut 70$ vizita(una e suficienta)

Nivel 10
-Castiga 100de dueluri de moda sau luptele doamnei
-Termina cursul de secretara
-Trebuie sa ai in garderoba 70 de haine nu conteaza pretul sau felul
-Fa-ti un iubit nou
Fundaa? T rogg!batting eyelashes

P. S. : ti-am pus mai multe nivelewinking poate o sa ai nevoie happy.

2 răspunsuri:
| xBlackPearlX a răspuns:

DaMI SH MIE O fundita si iti zic

| adelyna_3049 a răspuns:

-trebuie sa ai greutate 60kg
-trebuie sa te joci pe simon says
-trebuie sa iti schimbi coafura cum vrei tu
- si trebuie sa iti cauti un iubit nou.
aste sunt scopurile pentru nivelul 6.:*:0:*