| Andra_5221 a întrebat:

Care este cea mai inteligenta vedeta(din toata lumea)?

Răspuns Câştigător
| Bacalov a răspuns:

Se pare ca Sharone Stone era intr-o vreme cu IQ-ul mai deosebit - fapt pentru care primeste din partea mea un vot.

11 răspunsuri:
| Paris a răspuns:

Exista?

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Ca bine a mai zis Parislaughing
Exista asa ceva?big grin Eu nu cred straight face

| inna a răspuns:

Jennifer Aniston mi se pare destul de inteligenta, dar nu stiu daca e din toata lumea laughing

| carminaburana43 a răspuns:

Vedetelor nu l-i se face test de inteligenta, trebuie doar sa stie bine meseria pe care o au.Eu in Jack Nicholson si in Anthony Hopkins vad eu niste barbatti inteligenti si in acrtrita Michele Pfeifer desi pot sa ma insel.

| Bacemi a răspuns:

Nu poti spune care este cea mai inteligenta vedeta din lume. Asta pentru ca vedetele trebuie sa se prefaca pentru a rezista pe scena lor. Niciodata nu poti a cunoaste o vedeta cu adevarat daca nu o cunosti personal.

| daniDeeDee a răspuns:

Wentworth Miller.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DaniDeeDee De fapt personajul interpretat de el e inteligent adica Michael Scofield. Asta nu inseamna ca si el e destept. A jucat un rol, atat.

| Carouri a răspuns:

Billie Joe Armstrong

| User a răspuns:

Simona Sensuallaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@paul27, mi-ai luat vorbele din gura x-(

| Pepper9 a răspuns:

Sexy Braileanca:X