| unul1 a întrebat:

Care este cea mai interesanta aventura pe care ati trait-o? Cea mai interesanta sau hazlie primeste funda!

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Copilăria a fost o adevărată aventură pentru mine.
Pa, pa.

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Am fost cu masina cu 2-3 colegi de-ai lui tata(unul cu un copil cu 3-4 ani mai mare decat mine) in Grecia, am fost si prin munti, si la mare seara ne-am adunat am castigat tot soiul de premii la aparatul cu gheara si eu m-am jucat la ceva(un tigru imens gonflabil si altele) si m-am carat ultimul fix cant gura de tigru s-a ridicat sus pe la 3metri sa se inchida, era sa-mi prin picioarela, si nu eram aten si am alunecat si am picat peste cap pana la terenul spre topoganul imen si acolo am sarit si am ajuns la mijloc si mijlocul m-a ricosat foarte sus si era sa o patesc(era sa pic peste unul mai mic)dar noroc ca ampicat la tigri aceia care se balansau, dar ghinion ca se balansau asa tare si am picat apoi m-am catarat iarasi si m-am chinuit sa nu mai pic de pe ei

| Eudaimonia a răspuns:

Pai am foat la bunici la tara si am iesit cu prietenele pe acolo la gradina cu mamaia si ne tentau niste cirese asa mari, doamne laughing,.Eu i-am zis bunicai ca plec putin imi departe cu prietenele dar ne-am dus in pomii aia sa ii smotocim putin cu toate ca habar nu aveam ai cui sunt big grin, Ne-am umplut buzunarele, am rupt crengii, vaii ce am facut pe acolo cand auzim ca striga cineva la noi : Era un mos care tipa la noi sa ne dam jos ca ii rupem copacul si de frica noi am incercat ca ne pitim prin copat dar de unde ca am rupt tot din el, hamesitele de noi laughing am sarit si l-a pus pe nepotasau sa ne fugareasca si cand am vazut sa aproape ne ajunge ne-am bagat intro rapa cum sunt pe acolo si cand credeam ca am scapt se acude cv gen : Unde sunt fetele"", ne-am speriat si am fugit mai departe, se apropia si mai mult si ideea unaia a fost sa aruncam cu cirese dupa el dar erau prea bune sa fie aruncare, de parca il raneau laughing si pana la urma am ajuns in sat, zdrentuite toate, si am mers acasa, ne-am schimbat si ne-am comportat ca si cum nu s-a intamplat nimic big grin Funda?

| astainumelemeu a răspuns:

Daca ar trebui sa-ti spun ce am facut in jumatate de vara mi-ar trebui sa scriu carti.pe scurt faceam ras de babe si mosi pe strada la ei acasa de obicei se termina cu ei chemand politia pentru ca le-am aruncat mere pline cu furnici in casa sau fugarinduma ei. personal eu preferam politia ca aia nu ma prindeau, ascunzatoarea mea si a prietenilor cu care faceam tot era in cimitir.

| xDValentinxD a răspuns:

Atunci cand am chiulit de la ora de istorie

| Rurrrry a răspuns:

Mmmm sunt multeee, dar aceasta mi se pare cea mai amuzanta! Am o prietena foarte buna si a dormit la mine intr-o seara. Parintii nostri nu ne mai dadeau voie sa iesim afara asa ca am sarit pe geam tinand cont ca stau la 2. Am petrecut pana la 2 pana am primit un mesaj de la mama si a trebuit sa plec, ea nestiind de escapada mea, dar Dumnezeu a avut grija sa nu raman nepedepsita! In aceea seara am batut la geamurile vecinilor si au chemat politia si draga noasta vecina scumpa doar mie mi-a facut reclamatie! Trebuia sa fiu pedepsita 2 luni dar nici macar 1 saptamana nu a tinut pedeapsa uitati-maaa aici!
Asa caaaa aveti grija cu fugitul de acasa!

Funda puppy dog eyes?