| smileyangel a întrebat:

Care este cel mai caraghios lucru pe care l-ati facut?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am tinut un sarpe din segmente de plastic in dreptul fetei unei vecine.cand s-a intors spre mine, a facut ochii mari, a tipat ca tarzan dupa elefanti prin jungla, si era sa se duca jos.eu am taiat-o la fuga. pusese mama mana pe ceva si nu avea intentii pasnice. oricum mai tarziu cand am trecut pe langa dansa am si umplut-o de par pe maini.

3 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Am fost la lucru in pijama, ma simteam ca acasa. a fost super!

| urbanghost a răspuns:

Am intrat cu masca de scary movie la ora de mate... si am ramas corijent pe toamna... straight face

| Abcdefghijklmnopqrstuvwxyz0 a răspuns:

Cel mai caragios lucru a fost cand i-am facut o farsa prietenei mele... Cand am umplut o clatita cu gandaci... laughing