| Smileee a întrebat:

Care este cel mai frumos joc jucat de voi?

PS: as vrea ca jocul sa fie usor descarcabil de pe interneth... nu ca sims sau gta. [caci acele jocuri sunt greu de descarcat]

8 răspunsuri:
| Annitu a răspuns:

Dx ballhee hee

| cristiano93_5452 a răspuns:

Pai Prison Break, Bully Schoolarship Edition, Wolverine Origins, Shaun White, Guitar Hero! bft

| Ciubotaru12 a răspuns:

Pai du-te pe http://thepiratebay.org/search/dopeman/0/99/0 si descara ce vrei!:D

| shadovv a răspuns:

World of Warcraft sau Eve online thinking

| Catalion a răspuns:

Half-Life 2

| AvalohAlyn a răspuns:

In general jocurile greu de instalat si descarcat sunt mai bune, ocupa mai mult si sunt mai de calitate.Imi plac jocurile cu fotbal foarte mult dar si cu masini gen gta pentru ca ai multe optiuni la joc si poti sa te recreezi si distrezi totodata.

| cr1571n3l a răspuns:

Deci.Grand Theft Auto IV, Prototype, Resident Evil 4, 5, Prince of persia toata seria...eu nu pot alege numai un joc.si desigur - Assassins Creed 1, 2!

| deeutza_9735 a răspuns:

Joc65