| NikkiColours a întrebat:

Care este cel mai frumos moment pe care l-ati trait vreodata? De ce?

Răspuns Câştigător
| DragalasaRox a răspuns:

Cand iubitul meu ma priveste asa cum nimeni nu o face, ca si cum timpul s-a oprit si toata dragostea din univers reflectata de ochii lui se indreapta catre mine. Atunci sunt fericita.

5 răspunsuri:
| NemNUZ a răspuns:

Am avut mai multe, cand am fost la Paris cand am sarutat prima data : Imi amintesc si acum ca era de revelion, ce frumos a fost laughing...

| 4l3x4nd3r a răspuns:

Cred ca a fost atunci cand m-am indragostit

| DimLight a răspuns (pentru 4l3x4nd3r):

Spuse einstein big grin

| 4l3x4nd3r a răspuns (pentru DimLight):

laughing

| A2895 a răspuns:

Azi. Pentru ca cel mai rau catel pe care l-am vazut vreodata s-a imprietenit cu mine ^_^ (nu sunt nebuna, doar iubesc animalele)