| fuckThisLife a întrebat:

Care este cel mai urat cosmar al vostru?

16 răspunsuri:
| LoquitaSeMutaInViataReala a răspuns:

Sa ma trezesc din cel mai frumos vis love struck

| AnemonaP a răspuns:

Calcata de masina, mi-a sarit inima

| Alecsandraa97 a răspuns:

Sa moara mama. Doamne fereste!

| Gumitzza5 a răspuns:

A fost ala cand am visat ca l'am injunghiat dintr'un stipal pe prietenu meustraight face :-s

| Eva9610 a răspuns:

Cel mai mare cosmar al meu este sa imi dau seama la 30-40 de ani ca nu am realizat nimic in viata, sunt singura si nu am nici un viitor:-s

| sensa a răspuns:

Nesimtirea, mizeria, ipocrizia si lipsa de respect, demnitate si onoare a lumii in care traimhappy

| pufulete_3999 a răspuns:

Pai se facea ca toata lumea avea ciuma... Si deasupra fiecaruia scria ceva, acel ceva insemna cate ore mai are de trait. Si au dat la stiri cine a murit primul si aia era mama ( tragic...) Si m-am uitat deasupra mea si scria 1 min si am murit de ciuma.

| ZZG a răspuns:

Eu la altar, maritandu-ma rolling on the floor

| Alinnnn a răspuns:

Cand am visat-o pe mata in **** goala inainte sa isi rada padurea aiastraight face

| Iriinucca a răspuns:

Cel mai urat...Cand am visat ca a murit tata, m`am trezit plangand! Cred ca tuturor ne e frica de moartesad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum cativa ani, cand aveam noua ani imi era frica de drogati si de adolescenti in special pentru ca, pentru mine aratau dubios.

Visam ca ma plimbam intr-o chestie ca intr-o biserica, iar in loc de altar era un fel de tornada care te inghitea si nu te mai intorceai. Sigur ai vazut prin desenele animate spirala aia cu alb si negru care te teleporta. Cam ceva in genul ala, dar aia era albastru deschis, cam ca toata incaperea. Lucrurile erau albastru deschis, ca marea cand o privesti de departe.

Mergeam in spatiul ala cu teama, era plin de adolescenti care se drogau si isi bagau in vena. Eram foarte speriata si le vedeam reactia influentati de droguri. Mi-era frica deoarece ma gandeam ca pot deveni ca ei. Aveam o fobie pe atunci.

Si mama era imbracata intr-o geaca bej. Ea era singurul meu sprijin, singura persoana care ma putea apara.

Dar, din neatentie...a inghitit-o tornada. Eram foarte speriata si am incercat sa ma duc dupa ea. am incercat sa trag de geaca, de picioare, de orice puteam. Nimic.

...si m-am trezit. Nu voi uita acest cosmar cat oi trai.

| totElodia a răspuns:

Bibar.

| CaRaMiDa a răspuns:

Intrebarea ta

| LoVePiNk1998 a răspuns:

Ppff laughing) pai eu de 1 an tot am cosmaruri cu un om ...adica am avut vreo 3, dar ma trezeam plangand si sincer nu erau foarte plakute.erau pline de sange si el ma urmarea, vroiam sa intru in casa si in fata usii erau numai morti, Eii.prea urat laughing si dupa cateva zile dupa ce am avut primul cosmar cu el... s-a intamplat cel mai ciudat moment sad era tarziu si eram la o prietena si trebuia sa ne ducem sa cumparam ceva, iar cand am deschis usa, in fata usii era acel barbat.pe care eu il stiam doar in imaginatzia mea ( am uitat sa mentzionez ca prietena mea sta la bloc la et 8 ) si iti dai seama ce m-am speriat in ziua aia.adica un om creat in mintea ta sa apara chiar in fata usii.
Si nu l-am vazut numai o data. Prietena mea are cu un etaj mai sus un tradafir, iar in acea seara l-am visat pe omul acela langa trandafirul ala si nu mai stiu sigur cand. daca inaintea visului meu sau dupa la visat si prietena mea tot langa trandafir straight face
Orcum am mai avut vise ciudate. Cand eram mica am visato pe bunica mea care murise inainte sa ma nasc eu straight face si timp de 2 ani am povestit acel vis, acum am 12-13 ani, si acum jumatate de an mia povestit mama despre chestia asta, iar eu chiar daca am povestit timp de 2 ani acest lucru, acum nu mai tin minte nimic thinking

| StuzZ a răspuns:

E o intrebare cam nasoala deci raspunsul e atunci cand am visat ca sunt urmarit peste tot unde merg de caini, serpi si tarantule

| WEBKINZ_9696 a răspuns:

Cosmarul meu este; am visat ca eram cu cainele meu la ***bare in fata plocului,dupa aia m-am dus in fata blocului si am vazut webkinzi printr-o curticica cu coduri dar,numai codurile, m-am intors si dupa aia am legat lesa cainelui si m-am dus la mama si am intrebat-o:
-Mama, pot sa iau un cod webkinz din curticica din fata blocului?
Mama a zis:
-Nu!
Cand m-am intors la cainele meu a fugit!

Sfarsit!