| DJohnny a întrebat:

Care este citatul vostru preferat? Al meu este "Toate se intampla cu un scop, nimic nu-i la intamplare"

8 răspunsuri:
| Marian1111 a răspuns:

Unul dintre preferatele mele este "Fara muzica, viata ar fi o greseala!"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Live for today because yesterdays are over and tomorrow may never come"

| Andreea452 a răspuns:

"Lucrurile nu sunt bune sau rele in sine, gandirea noastra le face sa fie astfel"

| IndiferentXD a răspuns:

Invinge durerea, fii vesel cat se poate caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!

| onasis1961 a răspuns:

Sa nu te pui cu prostii, ca au mintea odihnita!

| zurick a răspuns:

„Cand o usa se închide, o alta se deschide; dar deseori ne uităm atât de mult la ușa închisă că nu o mai vedem pe cea care s-a deschis pentru noi."

| ArySwetty a răspuns:

Fara muzica viata ar fi o greseala love struck

| Wehrmacht a răspuns:

"De acum inainte, voi actiona singur chiar daca nu ma va urma nici un suflet.Acesti domni, acesti conti si generali nu fac nimic.Dar eu voi face.Singur!"