| anonim_4396 a întrebat:

Care este colindul vostru preferat?(ps:dati si link daca se poate:X)

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

O, ce veste minunata

| pwp a răspuns:

O, ce veste minunata
preferatul meu love struck

| djdani2010 a răspuns:

Mie imi place mult domn-domn dar am sa-ti dau si niste colinde poate o sati placa si tie, nu sunt neaparat colinde sunt niste melodii de craciun : deck the holls, petit papa noel, christmas tree (il sti), steaua sus rasare... etc fundita?

| raluca25 a răspuns:

Deschide usa crestine love struck
Toate-mi plac sunt unele mai speciale dar imi plac toate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sorcova. ori cine vrea sa fie,, sorcovit'' de anul nou. se zice ca aduce noroc. http://www.cimec.ro/Etnografie/craciun/sorcova.htm

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pune intrebarea ta si pe Raspuns-Rapid, poate gasesti raspuns si mai castigi si 3 cartele vodafone cu 1000 de minute si 100 sms uri! www.raspuns-rapid.info/concurs

| dragos_6090 a răspuns:

Paula Seling - Steaua sus rasare