| roby_6848 a întrebat:

Care este filmu' vostru horror >preferat:sugestii(fundoiii)

Răspuns Câştigător
| Reek54 a răspuns:

The walking dead primul sezon are 6 episoade, in octombrie v-a aparea sezonul 2.
si 28 weeks later e marfa.

11 răspunsuri:
| Scherimuvi a răspuns:

Blade 1,2, 3
dar de ce?

| george10 a răspuns:

Paranormal Activity 1, 2, 3happy

| cherrybomb a răspuns:

Infern de ziua indragostitilor :X preferatul meu love struck
si mai este drag me to helllove struck
vineri 13:X

| manowar1 a răspuns:

Saw

| ozzy22 a răspuns:

Mie imi place mult avertizarea(the ring).da sunt mai multe misto//vineri 13. ultima casa de pe stanga

| Spritero a răspuns:

Dimineata mortilor vii XD e smecherbig grin

| Ionutznutzy a răspuns:

Dead Silence. l'am vazut impreuna cu un coleg de liceu si a tipat ca o fetita in timp ce ne uitam laughing) //Recomand

| DAnc3 a răspuns:

The Grudge.

| PlasticMoon a răspuns:

Undead cu zombii e un pic si de comedia dar si horror I don't want to see chiar ti'l recomand ca poveste e superb.
il poti descarca de pe FilmeAlese.ro
The Ring 1/2 devil

| roby_6848 explică:

De ce ,ce?

| vl4d a răspuns:

House of wax