| Katakimiku a întrebat:

Care este mai bun?
Ipad-ul sau Samsung Galaxy Tab?

11 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Ipad-ul happy

| Katakimiku explică:

Nu stiu. eu am vazut ca Samsung Galaxy Tab-ul are mult mai multe jocuri fisaiere si chestii din astea...
nu stiu ce sa zic...

| Ionutpopescu10 a răspuns:

Dupa parerea mea este mai bun Samsung Galaxy Tab

| s73f1 a răspuns:

Ipad-ul

| TheRock17 a răspuns:

Ipad-ulwinking

| Pirkko a răspuns:

Eu cunosc doar iPad-ul si sunt foarte multumit.

| ѕнαттнєηє a răspuns:

Samsung Galaxy Tab

| CrazyKitty a răspuns:

Salut,
iPad-ul ar fi cea mai buna alegere din punctul meu de vedere. Dar daca vrei, i-ati un Samsung Galaxy Tab. Dar sfatu meu e sa iti iei un iPad.

| NedelcuRemus a răspuns:

Ipad-ul.

| cos96alx a răspuns:

Ce iti place tie nu altora dar Tab e prea mare pentru un tel iti recomand un Sony Ericsson X-peria x10

| Laura199319 a răspuns:

Am ipad 2 Apple si am avut si Samsung galaxy tab, am specificat ca am avut pentru ca samsungul s-a stricat e diferenta de la cer la panamt! Samsung galaxy tab e o copie ieftina si nu-i buna de nimic. sfatul meu ipad :X