| Denise_2135 a întrebat:

Care este materia pe care o urati cel mai tare si de ce?

27 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Looool, nici nu ma mira ca toate fetele urasc matematica. Necesita gandire, nu?
Nu mi-a placut deloc limba franceza. Urasc accentul ala de francez imbacsit, precum si limba in sine. Beaaaaah!

| fluturas a răspuns:

Mate si ed fizica

dapoi gre mate laughing

si profu de ed fizica ii rau crying tongue

| M4RK a răspuns:

Matematica nu imi place de loc si ed fizica cand ne pune sa facem pe saltelehee hee

| Leea1234 a răspuns:

Matematica!
tu de ce crezi!?!

| LuS[z] a răspuns:

Biologia... din cauza profului

| gabitza05 a răspuns:

Istoria ...matematica si fizica nu le mai pun pentru ca nu mai fac din clasa 11-abig grin

| maryana5 a răspuns:

Sport! profesoara are ceva cu mine!
noi la scoala jucam handball...cand am si eu mingea in mana ma fluiera ca cica am facut pasi! fug inapoi in partea mea... iar ma fluiera ca cia nu's in atac at wits' end si tot asa at wits' end
si nu e numai asta! cand facem gimnastica zice ca nu fac nimic bine... ok la asta sunt de acd cu ea. poate nuf ac nimic bine whistling dar si alte fete sunt mai VARZA ca mine si le da nota mare at wits' end
va spun femeia aia are ceva cu mine!

| JustMeFlory a răspuns:

Matematicastraight face

| arysa a răspuns:

Fizica pentru ca am avut numai profi naspa si istoria pentru ca ma plictisesc povestile interminabile despre razboaie big grin

| Gabry a răspuns:

Matematicaworriedam o profa...

| ellene a răspuns:

Chimia...prin generala mai eram cum eram, dar la liceu vai de mine...am facut doar a 9a si a 10a ca m-am orientat bine laughing ...si profa era groaznica, ea tipa, nu vorbea happy

| diana a răspuns:

Geografia deoarece este foarte mult de invatat pe dinafara.

| Swany a răspuns:

Romana. din cauza profesoarei straight face

| Aries90 a răspuns:

Nu pot spune ca urasc o anumita materie, dar istoria ma plictiseste si fizica nu am intseles niciodata pentru ca nici nu prea ne explica profa ceva. Ea doar ne punea sa conspectam lectsiile. thinking

| marry a răspuns:

Romana...nu o pot suporta pe profa ...imi vine sa dorm la fiecare orabig grin

flav...eu chiar nu urasc matematica ba din contra chiar imi placewinking

| danutza a răspuns:

Fizica...profa cand intra si iesea de la ora imi inspira numai greata si dureri de stomac nebune laughing

Răspuns utilizator avertizat
| mariutza a răspuns:

Matematica..nu'mi place..si nici profu' nu preda bine...

| papushikroz a răspuns:

Chimia, matematica si fizica. Dar cea mai rea materie este cea de biologie din cauza profesoarei nebune care intotdeauna vrea sa mergem sa adunam gunoaie in loc de ora(nu ca nu as vrea sa scap de ora dar nici chiar sa adun deseuri).

| ingeras14 a răspuns:

Romana pentru ca fosta diriga mi`o fost profa de romana si faceam ore in plus, in loc de dirigentie faceam romanacrying si ne dadea numai 3 si 4straight face

| low.edit a răspuns:

Matematica, fizica, chimia, biologia->tot ce tine de materiile astea urasc* sa zic asa.numai calcule teorii si fel de fel de complicatzii.

| dianadiana a răspuns:

Matematica, matematica si iar matematica :p profa mea e foarte rea crying laughing nu o suport deloc. imi e si frica sa o vad pe strada, dar mai ales la ore crying cand aud numele diana la tabla simt ca mor si ma rog sa fie cealalta diana o colega :p si mai ales cand incepe sa tipe si sa aiba crizele ei. uite cateva dintre ele: o ia pe una de par si ii spune : mha fetitzo mha, mha tu esti tampitha mha? mha diana mha (nu eu) asa te am invatat eu pa tine mha? traznitilor sa va trazneasca laughing rolling on the floor mha monalisa mha tu ma faci pe mine proasta mha? si aia nici nu a facut-o :p mha uitati-va bine la mine mha deci daca eu nu iau gradu va spanzur pe toti de limbi ma ati inteles? sau inca 2 : de ce va uitati ca traznitii la tabla vedeti poate faceti gaura. iesiti la tabla de... aveti :p inca una : mha deci daca nu invatati ca ia mama naibii crying e de groaza profa crying crying desi cateodata o simpatizez :p

| Spanc a răspuns:

Civicalaughing... o urasc cum n-am urat pe nimeni si nimic laughing...Niciodata n-am avut note bune si din cauza profuluilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fizica, romana, geografia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fizicastraight facelaughing... n'am inteles nimic din ea niciodata. sh nici nu o sa intelgrolling on the floorrolling on the floor

| Letytzy@ a răspuns:

Logica, latina si chimia