| MeAndMe1000 a întrebat:

Care este materia voastra pereferata la scoala? Argumentati.

10 răspunsuri:
| Eღilia62 a răspuns:

Biologia si engleza.Pentru ca pur si simplu imi plac.

| GoguStrigoi a răspuns:

Am doua materii preferate la scoala: 1. Sportul-Fiindca jucam fotbal big grin 2.Pauzalaughing

| Sabryy a răspuns:

Romana. Ma pasioneaza, deoarece aflu multe lucruri noi, putem sa compunem texte literare, si imi place pentru. ca pot sa-mi dau frau liber imaginatiei, nu ca la istorie. Anul trecut am ajuns pana pe municipiu la olimpida. Paa!

| William a răspuns:

Am mai multe ore care imi plac: ME, EE, intruire practica, EA. ME= masurari tehnice, EE= echipamente electrice, EA= electrotehnica aplicata. Imi plac pentru ca sunt usoare si stiu tot ce ma intreaba profa (aproape tot) fara sa mai invat acasa.

| AlleSeniorita a răspuns:

Lb.Romana... pentru ca am un profesor super sexy laughing

| Făraş a răspuns (pentru AlleSeniorita):

Da si poate nu vrei sa iti placa si romana pentru ca acolo e un pusty super sexy nueh?tongue

| AlleSeniorita a răspuns (pentru Făraş):

Da nu stiu ce vrei sa zici tongue

| MâţaD a răspuns:

Pauza...pentru ca...e pauzahappy

| raluca0306 a răspuns:

Pot sa zic ca Engleza si Limba romana.Imi plac deoarece la ele ma pricep cel mai bine si ma descurc.

| Xicsul a răspuns:

Sportul pentru ca jucam fotbal/baschet/handbal si... latina ca la unele cuvinte chiar numai poti sa te abtii din ras cand le auzi laughing de ex: porcus=porc rolling on the floor