| LysaLysa a întrebat:

Care este melodia ta preferata? De ce?
Mie imi place mult DANZA KUDURO-Don Omar love struck pentru ca erte mai de vara laughing.big grin

Răspuns Câştigător
| cristibogaciu a răspuns:

Si mie imi place foarte mult melodia asta, aproape o stiu pe de rost

8 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Voiam să-mi dau cu părerea dar când am văzut care ți-e favorita m-am întrebat: ce rost ar avea?!

| LoquitaSeMutaInViataReala a răspuns:

Imi place ft. tare Taken By A Stranger - Lena. de ce? pentru ca e o piesa agresiva si misterioasa dar totodata linistita si placuta.
bafta

| Diiana232997 a răspuns:

Deepside Deejays- pentru ca imi aminteste de o persoana laughing

| xBebelushax a răspuns:

Am multe melodii preferate...eu prefer rock'ul nu aiurelile de le baga la TV.winking

| DexterKill a răspuns:

Eminem-Lose yourself deoarece ma ating la inima versurile lui. Nu ascult o melodie doar pentru ca anotimpul vara...

| SevrajBoy a răspuns:

Pentru mine muzica este un univers magic, sunt genul de persoană căreia îi place să-i zgartaie muzica la timpane. Ascult tot felul', House, Pop, Hip-Hop, Manele (în stare de ebrietate merg super laughing ), Heavy Metal, Rock etc.

Melodie preferată: Play & Win - Ya BB
Mă face să vreau să beau un shot de ceva de calitate şi să petrec :X.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut.

Muse - Supermassive Black Hole și I belong to you. Și nu, nu pentru că sunt de la Twilight. Pur și simplu îmi place Muse.

Succes!