| Blackwoman27 a întrebat:

Care este pachetul vostru pentru scoala?big grin(mancarea) si cat costa?tongue

8 răspunsuri:
| Karinakari99 a răspuns:

Înainte îmi luam de la "Fast Food" o pizza ce costă 3 lei.Acum nu-mi mai iau.Îmi iau un corn cu ciocolată acolo că mie nu prea mi se face foame la şcoală că mănânc acasă.Am în fiecare zi ore de la 12:00.Îmi luam când eram mai mică şi mâncare de acasă (sandviş).

| Raiden a răspuns:

Nu-mi iau in fiecare si aceleasi chestii in general am intre 5 si 10 lei bani de scoala. happy (+tigari don't tell anyone) Btw, sunt clasa a XII-a, am tot dreptul laughing

| XxBalonasheeXx a răspuns:

Bine zis laughing

| GumitzaDePepene a răspuns:

Niste stiksuri (1, 50)
dar eu de cand eram mica mi-am luat pachetel
Bun, sanatos si stiu ca e comestibil, pentru ca l-am facut eu, nu ca sandvisurile alea cumparate ca iti vine sa mori de la ele

| romichete a răspuns:

Pffff ma duc sa mananc.

| RoxyGirl a răspuns:

Pai,sandwisuri,merge,apa,sau suc, ceva dulce.Depinde...Ia-ti ce -ti place

| RoCkEr93 a răspuns:

Eu nu cheltuiesc bani pe mancarea aia stricata de la scoala, m-am invatat minte cand mi s-a facut rau de la un sandwich.
Imi fac de seara 3 sandwich-uri de acasa cu branza topita si sunca york, iar dimineata le bag la prajitor si ies de 1000 de ori mai bune ca cele de la scoala, mai adauga si ketchup dupa gust +o sticla de apa sau suc ori must ca doar suntem in perioada ei si bang iese un pachetel de toata frumusetea

| MiruEu a răspuns:

Nimic,sti cat costa? 0, 00

Întrebări similare