| anonim_4396 a întrebat:

Care este pretul unei viori [nu foarte bune] la magazinele din Pitesti ?

2 răspunsuri:
| NoNameMe13 a răspuns:

Du-te la magazinul Sporturi de pe langa thinking Mr Lee sau Amica Mia
Acolo sunt si chitari si viori...vezi acolo kiss

| maissner a răspuns:

Cand cobori in jos de la pasajul de la piata milea ajungi la un magazin de instrumente numit Dilaly(sau ceva de genu). Acolo au instrumente de calitate si ieftine. De acolo mi-am luat eu pianul si diferite accesorii pentru vioara. Te duci si intrebi. Nenea de acolo e foarte de gasca. Daca ai nevoie de explicatii suplimentare poti sa imi dai un mesaj privat.