| DoarEU_1902 a întrebat:

Care este treaba cu pisicuta de pe Barn Buddy?
Am auzit ceva cu 10 prieteni care se ofera sa caute pisicuta... dar pe ce trebuie sa dea click ca sa o caute?

3 răspunsuri:
| AnonymousMm a răspuns:

In stanga este un caine si daca dai click pe el te duci in Shop.Sub el este o pisicuta si dai click pe ea si iti apare o chestie si dai Get Help! si cu cat mai multi prieteni iti accepta semnalul de la notificari o sa iti apara 10%, 20%(poti intra si tu la toate notificarile prietenilor pe pagina cand te loghezi ianinte sa intri pe profilbig grin si sa ajuti si tu prieteni de acolo-app poti castiga si ingrasamant de acolo, sunt multe actualizari de la barn buddy)Cand ai sa ai 100% primesti pisicuta...Mai este si cateluswinkingEu aveam 80% si mi-a disparut pisicuta, nu mai pot da click pentru a cere ajutorcrying
Sper ca ti-am fost de ajutorbig grinEu am un vecin care are si pisica si cainewaitingFaza e ca nu stiu ce castigi de la eithinking
winking
happy

| AnonymousMm a răspuns:

Intra pe pagina de start a profilului atunci adica atunci cand te loghezibig grinsi accepta semnalul de la notificarile prietenilor de mai multe ori cu pisicuta sau chiar cu cainele.si mie mi-a disparut un timp si asa am facut si acum a reaparutwinking
Succes!happy

| DoarEU_1902 explică:

Sub caine nu am nici o pisicutasad