| Zambet a întrebat:

Care este visul vostru? Al meu este sa calatoresc cat mai mult prin lume. Aaa si sa devin o mare handbalista :x. Daca vreti sa cititi articolul despre echipa ce a infiintato Mariana Tarca si Dumitru Berbece da-ti clik! http://www.gsp.ro/sporturi/handbal/fabrica-de-handbalist e-160131.html P. S. Eu sunt fata din mijloc din poza aceea cu trei fete.pa-pa

7 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Oo. tinete de handbal ca e bine happy. Eu vreau sa ajung o politista cunoscuta la criminalistica (imi place foarte multi CSI, ador serialele politiste). In general imi merge mintea.la recehee hee. Si vreau sa vizitez Egiptul, ma fascineaza foarte mult.Deocamdata sunt doar vide, sper sa le realizez intr-o zi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Al meu este, sa sar cu parasuta, sa am o ferma de caibig grin si sa am 2 copii frumosi un sot brunetwhistling. De fapt aste-as vise...nu visblushing, da` se accepta, nu?laughing.

| BaddieBae a răspuns:

Sa vizitez Japonia si sa devin o actrita de nivel international, asa ca Maya Morgenstein. Da's vise.

| Razvan a răspuns:

Sa-mi viziez propria tarahee hee
Si mai apoi sa vizitez Norvegialove struck

| alexandrapoiana a răspuns:

Eu imi doresc sa am o cariera de succes in modelling. Asa voi calatori foarte mult, ceea ce iarasi este un vis de-al meuhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa am un sot fidel, o familie adevarata si sa vizitez cat mai mult, ma fascineaza necunoscutul...

| seby27278 a răspuns:

Visul meu este sa ajung in Mexic love struck