| allexxa a întrebat:

Care este ziarul care il cititi sau care mil recomandati clik sau libertatea?

12 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Dilema.
Ca la toaleta, folosesc hartie igienica.

| Silvia a răspuns:

Click este cel mai bun.Are cel putin 4 pagini cu stiri despre vedete si este un ziar interesant.Libertatea parca este din ce in ce mai mic si mai subtirehee hee, si eu de abia daca am ce citii intr-o pagina din tot ziarul.
Eu iti recomand clickwinking.big grin

| costyn162 a răspuns:

Eu unul le citesc pe amandoua... dar liberatea mi se pare mai serios iar articolele sunt mai bune in comparatie cu click...

| Orannginna a răspuns:

La mine in familie se citeste numai libertatea si adevarul. Libertatea. happy

| username_8290 a răspuns:

Citeam libertatea. de la o vreme nici nu ai ce citii acum citesc Click!

| M.madallina a răspuns:

Mama ia in fiecare zi libertatea, click si cancan. cel mai mult imi place click apoi libertatea, cancan nu imi place deloc

| M.madallina a răspuns:

Nicio problema ...Politista.Tm.Andrushk...

| dadaaaaa a răspuns:

La mine tata ia in fiecare zi click cancan si libertatea... mie cel putin, imi place click apoi libertatea si cancan deloc

| dadaaaaa a răspuns:

Scz dolcemada97 nu am vrt sa scriu ca tine doar ca acum am citi ce ai zis big grin scuzeeee

| Dragosgan a răspuns:

Eu citesc :adevarul, libertatea, clik, Evenimentele Zilei, cancan, ...si cam atat!

| allexxa explică:

Am uitat sa spun dar care are mai multe stiri despre vedete?

| cristina21 a răspuns:

Libertatea imi place cel mai mult...big grin