| alecs94 a întrebat:

Care face schimb de dubluri la vanatoare de vampiri am Apă sfinţită si Săgeată de argint vreau "Scut","Usturoi","Tulpină de trandafir","Oglindă","Soare"

7 răspunsuri:
| -=AleCS=- a răspuns:

Am eu scut dublura, PM daca vrei, oricare dintre alea imi sunt de folos smug

| Alexa_8596 a răspuns:

Eu fac de soare pentru sageata de argint.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o dublura de ''tarus''. as dori oricare alta insigna in afara de "apa sfintita'' si " soare" id de contact ali_alynutsa. multumesc mult pentru timpul acordat happyhappyhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fac eu am oglinzi la greu

| raul122 a răspuns:

Mie imi trebuie apa sfintita iti dau usturoi si oglinda

| anghel95 a răspuns:

Am carte magica si tarus dar va rog ajutatina scrie pentru adaugare sa scriu un cod
de unde pot sa iau acel cod? id de conectare anghel95anghel

| anghel95 a răspuns:

Am carte magica si tarus dar va rog ajutatina scrie pentru adaugare sa scriu un cod
de unde pot sa iau acel cod ? id de conectare anghel95anghel