| aNoNimAt a întrebat:

Care femeie e cea mai frumoasa din lume?

Răspuns Câştigător
| sorin a răspuns:

Mama.

29 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Mama, apoi cea de care te indragostesti.

| Razvan a răspuns:

Personal o admiram pe Britany Murphy.Frumoasa,talentata,bogata,celebra,fericita.Desi de ultima ma cam indoiescsad

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Cea pe care o iubeşti - după părerea mea.

| viatadecacatt a răspuns:

Ana-Maria Ferentz :X

| JeSa a răspuns:

Monica Columbeanu...tongue

lolita
| lolita a răspuns:

Eu laughing, fiecare cu gusturile lui, nu trebuie sa fi castigat miss univers pentru a fi cea mai frumoasa, chiar si partenera pote fi cea mai frumoasa.

| User a răspuns:

Mata Harilaughing

| Victoria a răspuns:

Alejandra Lazcano, fara nicio indoiala.

| DarQueen a răspuns:

EVA - a fost, este si va fi cea mai frumoasa femeie, si prima care e existat.

| Klara a răspuns:

@bizzareboy
Da-o in panamea pe Eva, cea mai frumoasa femeie ramane tot Elena smug blushing Elena din Troia, Elena din Scornicesti, Elena din Cotroceni, Elena europarlamentara. laughing

| lololololol a răspuns:

Ptr mine, mama!

| DianaLostInDreams a răspuns:

Megan Fox.

| DiannaDi a răspuns:

Barbara mori si maite perroni, am impresia ca sunt chiar perfecte :\

| danutzsan a răspuns:

Cea pe care o iubesti tu, este cea mai frumoasa.

| mihaa a răspuns:

Persoana de care iti place

| chandnisharma a răspuns:

Aishwarya rai bineinteles

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Mama mea-apoi mama Thalia, sotia Thalia, actrita Thalia=fericita, bogata, renumita, frumoasawhew!

| yoyo_2337 a răspuns:

Dayana Mendoza, Zhang Zi Lin o chinezoaica frumoasa...

| eveline a răspuns:

Cea mai frumoasa femeie din lume este Aishwarya Ray...cauta poze cu ea si o sa imi dai dreptatewinking

| Mariusrap91 a răspuns:

Nu pot sa spun ce femeie este cea mai frumoasa. As putea lua cate ceva de la fiecare si sa fac una. Nici una nu este perfecta laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sotia este intotdeauna cea mai frumoasa femeie. Si nu glumesc, ai sa vezi cind ai sa te indragostesti, n-o sa mai ai ochi pentru nici o femeie si vei dori ca fata respectiva sa-ti fie alaturi mereu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stefania Fernandez din cate stiu eu big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mama si sotia mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimeni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

My grandmother because is Madonatongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aishwarya rai-e talentata si foarte frumoasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Elizabeth Gutierrez, imi place mult.

| sabinozaur a răspuns:

Beyonce.happy imi place tare de ea. probabil si pentru ca este cea mai talentata...thinking