| ArinaMK a întrebat:

Care-i cel mai jenant lucru care vi s-a intamplat la un restaurant?
cel mai tare, funda!

7 răspunsuri:
| Florinaaaaaaaa a răspuns:

Cel mai jenant lucru? brrrrr! eu defiecare data am cate un accident dar cred ca cele mai rele au fost : cand am primit salata si am vrut sa o bag in gura mi-a cazutrolling on the floorfratele meu nu s-a mai putut abtine din ras sau cand am primit ciorba mi s-a bagat cotul in ea si am varsat vinul lui tata:drolling on the floor ei nu mai vor sa ma duca la restaorant! dar nu conteaza este mai buna mancarea de acasarolling on the floornoroc ca la McDonald's n-am avut incidente! apropo...eu nu il cred pe Catalin ce a patit! cum sa scuipe inghetata? sau chelnerul este asa de dus cu pluta sa scape spaghetty? le-a scos si el de la desenelaughing funda?

Răspuns utilizator avertizat
| Psihiatra a răspuns:

Eram cu niste colegi la un restaorant in excursie.am fost din clasa noastra vreo 4-5 si din alte clase.stateam la terasa si asteptam cartofii prajiti,cand,deodata,o fata de clasa a V-a striga aratand cu degetul: ce fain e tipul ala! m`am indragostit!
baiatul cu pricina a auzit`o, logic, si se uita mirat.eu fac o mutra ceva gen: e nebuna fata; dar el da din cap aprobator.a fost cam culmeatongue

| Scherimuvi a răspuns:

Cel mai jenant a
pai eram cu familia cand am comandat fiecare cea vrut
si eu am comandat inghetata de fistic pentru ca nu mai mancasem si credeam ca este buna si cand am gustato
am scuipat tot pe jos toata lumea se uita la mine ma simteam atat de jenat si trecand chelnarul cu spagheti cand a ajuns indreptul meu sa inpedicat si a varsat spaghetii cu bulion peste tot cred ca mi-a intrat si in nas si in urechi dar nu-ti mai spun continuarea ca ma fac de ras e tot

| alexandrey a răspuns:

Un prieten a avut criza de ras laughing a atras toate privirile laughing

| vasyutza a răspuns:

Pai.am mers cu colegi la restaurant,, si o colega de-a mea e dependenta de ceocolata si nea adus la toti chelneritza ceocolata si ia a inceput sa manance din toate farfuriile si apoi a stricato pe chelneritza si i-a zis: hey draga nu mai manca atata ca o sa te-n grasi si chelneritza aplecat si apoi ne-a dat afaralaughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughinga doua zi neam intors sa ceremm scuze si chelneritza avea o bucata de cocolata si colega mea zice; ti-am zis afta sa nu mai bagi as ain tine. uite cm aratilaughinglaughinglaughinglaughing.a fost super.am ras in tot drumul spre casa.pana la urma am potolito si sia cerut scuze dar chelneritza cand am plecat.a aratat cu degetul spre ia si zice: doamne ajuto.saraca de ea.nustie ce vb atunci un om sia facut cruce care trecea pe strada si i zice la chelneritza.:uite si asta vb singuralaughinglaughinglaughinglaughing

| UsernameUitat a răspuns:

La restaurant nu am avut nici unul dar iti pot spune o cheste care s-a intamplat in timisoara la teatrul german,eram in public cu un prieten(actor la acel teatru) si a fost o faza in piesa,la care a inceput prietenul meu sa rada(doar el in toata sala) cu un ras din ala care atrage toate privirile,si toata sala a intors capul spre el si au inceput sa rada! jenant pentru el, desi mie nu mi s-a parut jenant, si i-am spus ca nu are de ce sa se simta prosthappy