| Alexakos a întrebat:

Care poate sa imi spuna cum pot face un video pe youtube (sa bag melodie sa bag poze si sa scriu cea ce vreau, adica pentru o prietena sa fac un clip ca alea de dragoste) dau si funda.

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Un power point
sau poze cu tranzitii in windows movie maker(il ai i windows, sau il poti downloada gratis de oriunde)
pui si sunet pe fundal

2 răspunsuri:
| ghitza a răspuns:

Iti faci cont pe youtube. Faci videoclipul respectiv. Si apoi il uploadezi

| BlueStar12 a răspuns:

In windows movie maker se fac clipuri cu melodii si poze
daca vrei sa pui cuvintele pe poze asta poti sa faci si in pain si apoi pui pozele in filmulet