| AnonimulNr2564 a întrebat:

Care poate sa-mi zica cel mai amuzant ban?(dau fundita la cel mai bun)

Răspuns Câştigător
| dhgrufgyrjk a răspuns:

DE CE S-A VOPSIT O BRUNETA, BLONDA?
CA SA FACA PE PROASTA!

Stii de ce blondele nu se angajeaza ca liftiere?
PENTRU CA NU POT INVATA DRUMUL.

Tipul:auzi, e prima oara cand faci sex?
Blonda: da, este, nu inteleg de ce ma intreaba toti barbatii asta.

Trei blonde gasesc un pestisor auriu.Pestisorul le promite ca le va indeplini cate o dorinta daca il va arunca in apa.Prima blonda cere sa o faca mai desteapta, iar pestisorul o face roscata. A doua cere sa o faca mai desteapta decat prima si pestisorul o face bruneta. A treia cere sa o faca mai desteapta decat celelalte doua iar pestisorul o face barbat...

- Mama, si acum ca deja am 15 ani, pot si eu sa-mi vopsesc buzele, sa port fuste scurte, sa ma sarut si eu cu baieti?
- Pai, nu stiu, fiule!

4 răspunsuri:
| User a răspuns:

Kpra coo 3 yezi (search pe google).

| tudorr a răspuns:

O femeie batuta rau se duce la doctor.
Doctorul:
-Ce s-a intamplat?
-Nu stiu ce sa ma mai fac. De fiecare data cand sotul meu vine acasa baut, ma bate de ma rupe.
-Am un leac foarte bun pentru asta. Cand sotul tau vine acasa baut, tu
imediat iei o cana de ceai de musetel si faci gargara si tot faci gargara.
Doua saptamani mai tarziu, femeia, aratand proaspata si renascuta, se
intoarce la doctor.
-A fost o idee stralucita. De fiecare data cand sotul meu venea acasa
baut, eu faceam doar gargara cu ceai de musetel, si el nici macar o data nu m-a atins.
-Vezi daca-ti tii gura?

| robby212 a răspuns:

DE CE S-A VOPSIT O BRUNETA,BLONDA?
CA SA FACA PE PROASTA!

Stii de ce blondele nu se angajeaza ca liftiere?
PENTRU CA NU POT INVATA DRUMUL.

Tipul:auzi, e prima oara cand faci sex?
Blonda: da, este, nu inteleg de ce ma intreaba toti barbatii asta.

Trei blonde gasesc un pestisor auriu.Pestisorul le promite ca le va indeplini cate o dorinta daca il va arunca in apa.Prima blonda cere sa o faca mai desteapta, iar pestisorul o face roscata.A doua cere sa o faca mai desteapta decat prima si pestisorul o face bruneta.A treia cere sa o faca mai desteapta decat celelalte doua iar pestisorul o face barbat...

- Mama, si acum ca deja am 15 ani, pot si eu sa-mi vopsesc buzele, sa port fuste scurte, sa ma sarut si eu cu baieti?
- Pai, nu stiu, fiule!

Sex Boon...

| dori a răspuns:

Cica s-a gasit una din casetele negre de la atentaturile de la world trade center : na ma Funare esti singur e asta e Budapesta? laughing