| netematorul a întrebat:

Care stie care e cel mai tare metin2? Adica ma refer la un metin pvp cu rate 1000% peste non hamachi carie on 24/24 cu itm tari la shop si evoluari bani faci full exp full fara hammer energi ozeron light explosive advanced adventure si fara net framework ca nu merge downloadat.Dau funda +vot. Iar la ceilalti vot

Răspuns Câştigător
| PaulRaduuu a răspuns:

Metin2 pvm: energymt2, orientalmt2, hotstylemt2, xperimentmt2, ngegamingmt2 si mage mt2. Funda?

1 răspuns:
| Lex_Crysty_1991 a răspuns:

Metin 2 tim sau metin 2 gx