| ▬►LollipOp◄▬ a întrebat:

Care stie dc nu pot sa modific nimic pe hi5? straight face. Nici sa aprop commurile. Nici sa le sterg straight face. Nici sa`mi editez profilu` broken heart. Nik! angry. Dc? sad. Si ce trebuie sa fac? crying. Dau fundita! :*

4 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

E din cauza ca deschizi pagina in Internet Explorer.Descarca Mozzila Firefox, si o sa-ti mearga.

pa, pa.

| Nirvana a răspuns:

Cred ca e din cauza windows-ului. Nici eu nu pot sa imi schimb setarile de la confidentialitate. Eu spun sa iti instalezi windows-ul. Poate o sa mearga.

| Lariiiiiiiiiii a răspuns:

Tiai activat contul? ca trebuie sa iti trimita un mesaj pe yahoo mail si dai click pe el si vezi ce scrie acolo, apoi cred ca poti sa faci ce vrei

| laurik_5214 a răspuns:

Fa-ti un cont.