| DaDuSH a întrebat:

Care stie de unde pot downlaoda un Bluetooth cu care sa iau melodi/poze de pe comp pe telefon,

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

De aici http://bluetoothview.en.softonic.com/ Bafta!

| Sofffie a răspuns:

Trebuie sa cumperi costa in jur de 2o lei, nu poti downloada deoarece va trebui sa bagi ceva de marimea unui stick in calculator.

| maryanshmen a răspuns:

In primul rand ai nevoie de un dispozitiv bluetooth care sa il atasez la pc si apoi trebuie sa instalez driverul sau daca ai laptop cu bluetooth trebuie doar sa instalez driverul

| Georgel26 a răspuns:

Bluetooth nu e un program.Este un device, pe care il cumperi de la un magazin.Seamana cu un stick, iar instalarea se face pe baza de CD.Baftawinking