| DaDuSH a întrebat:

Care stie la Sherwood Dunegon ce arma e mai buna, cu atacu intre 1-256 sau
100-170?
funda
P. S. daca mai stiti ceva cu care sa imi cresc atacu spuneti

4 răspunsuri:
| Angelsergiuboy a răspuns:

100-170 clar

cu cea de 1-256 poti da si atac 1-2~100 da cu aia de 100-170 poti da doar 100~170 deci e mai buna parerea mea

daca te-am ajutat 1 funda pliz

| shadowbody a răspuns:

Ai facut questul de arme? ma refer la questurile alea care iti dau un fel de lance, o sabie rosie si o bata cu un glob care straluceste.
Sau daca ai level mare automat si arma o sa aiba atacul mai mare (daca o cumperi)
Pe ce server joci si ce chatroom? da un mesaj cu id tau sa te bag in lista poate jucam impreuna ca nu sunt multi romani care joaca.
Bafta!

| shadowbody a răspuns:

Incearca sa faci questurile pentru arme si cu fiecare level atacul armelor o sa se faca mai mare (ma refer la cele cumparate cu fiecare level up). Spune-mi pe ce server joci si ce chatroom sau mai bine da id tau intr-un mesaj sa jucam amandoi ca nu sunt prea multi romani in joc.
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu zic ca logic ca 100-170 happy