| Delyaa a întrebat:

Care sunt cele mai amuzante/interesante filme cu Jackie Chan pe care le'ati vazut?

5 răspunsuri:
| Claw a răspuns:

1.The Karate Kid
2. Looking for Jackie
3.Little Big Soldier
4.The Spy Next Door
5.Shinjuku Incident
6. Kung Fu Panda
7.The Forbidden Kingdom
8.Rush Hour 3
9.Rob-B-Hood
10.The Myth
11.The Huadu Chronicles: Blade of the Rose
12.New Police Story
13.Around the World in 80 Days
14. Enter the Phoenix
15.The Twins Effect
16.The Medallion
17.Shanghai Knights
18.The Tuxedo
19.Rush Hour 2
20.Accidental Spy
21.Shanghai Noon
Din 2000-2010 happy
Go go!
Enjoy!

| VladDu a răspuns:

Ala care o fost ieri la tvlaughing

| TheGrooveStreet a răspuns:

Era un film cand era el intr-un costum de spion thinking si costumu ala il controla. numai tin minte exact cum se cheama filmul dar am raz cu lacrimihappy[funda?]

| LALALALALALAAAAAA a răspuns:

Nu prea imi plac filmele cu jackie chan...sincera sa fiu... ocolul pamantului in 80 de zile (parodia).

| LALALALALALAAAAAA a răspuns:

Pai nu prea imi plac filmele cu Jackie Chan. Dar daca e sa aleg as zice parodia de la Ocolul Pamantului In 80 De Zilehappy